• O nas

Skała ceramiczna – proces powstawania

Konstrukcje „Skała Ceramiczna” są ręcznie formowane ze specjalnie dobranej wolnej od zanieczyszczeń gliny ceramicznej. Podlegają procesowi długotrwałego suszenia i wypalania w piecu do produkcji ceramiki. Szczegółowo opracowany program wygrzewania i wypału zapewnia doskonałe właściwości filtracyjne i gwarantuje właściwy dla akwarystyki stopień porowatości konstrukcji co zapewnia prawidłowy rozwój mikrożycia.

o-nas-baner.jpg

Aranżacja akwarium – projekt ekosystemu


„Skała Ceramiczna” stanowi gotową aranżację do akwarium w pełni przygotowaną pod zasiedlenie przez koralowce. Różnorodność kształtów i mnogość wystających i wklęsłych elementów zapewnia urozmaicenie dla stworzeń wodnych, które mogą meandrować i oplywać skałę, a zakamarki wykorzystać jako swoje schronienie. Półki pozycjonujące konstrukcji pozwalają na ekspozycję koralowców na odpowiedniej dla nich wysokości względem oświetlenia w akwarium. Projektowanie złożonych aranżacji z kilku „Skał Ceramicznych” pozwala na osiągnięcie efektu wielopoziomowej rafy koralowej. Na etapie projektowania konstrukcje można dowolnie ze sobą łączyć oraz doklejać połki pozycjonujące.

baner-2-o-nas-2.JPG

W każdej chwili dokładaj

”Skała Ceramiczna” idealnie sprawdza się również do rozbudowy aranżacji już fonkcjonującego akwarium. Z uwagi na czystość materiału nie ma ryzyka wystąpienia plag lub zachwiania parametrów wody w akwarium.

dlaczego-warto.PNG
konstrukcje-razem.PNG